آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید


کلمات کلیدی
نویسنده: asal501 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 233
با Expensify، امور مالی خود را به صورت حرفه‌ای مدیریت کنید
Expensify اپلیکیشنی برای مدیریت امور مالی و حساب‌های شما است. با کمک این اپلیکیشن می‌توانید دخل و خرج خود را مدیریت کرده، از آنها گزارش گرفته و بسیاری کارهای دیگر را از طریق آن انجام دهید. نسخه تحت وب این اپلیکیشن نیز وجود دارد.


 
 در زوم‌اپ امروز یک اپلیکیشن حرفه‌ای کراس پلتفرم برای مدیریت امور مالی را به شما معرفی خواهیم کرد. Expensify یک اپلیکیشن بسیار پیشرفته است که رابط کاربری ساده‌ای دارد تا هر کاربری بتواند با آن کار کند. همچون اکثر اپلیکیشن‌های مشابه می‌توانید درآمد و مخارج خود ر
نویسنده: ƓὄὄƉ ǤIRĿ - پاسخ‌ها: 12 - بازدید‌ها: 2638
درسهایی از معصومین(ع) درباره امور زندگی
آراستگی
پیامبر(ص):
[color=#000080][size=x-small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=medium]شانه زدن موی بلند را مستحب برشمرد. فرمود که شانه زدن برای هر نماز پاداش داره.
میفرمود: کسی که مو دارد، یا آن را کوتاه کند یا به خوبی سامان دهد.
افزون بر آراستگی برای همسرا
نویسنده: miss mg - ELF - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 437
احضار مدیر شبکه سه، کارگردان و تهیه کننده “۵ کیلومتر تا بهشت” به دادسرای امور جنایی
[size=large][font=Impact][align=center]رسیدگی به این پرونده شهریور ماه سال ۹۰ با خودکشی پسر ۱۰ ساله ای در شرق تهران و مرگ او پس از یک هفته در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. بررسی های اولیه نشان می داد محمد مهدی با استفاده از روسری و میله بارفیکس خود را حلق آویز کرده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد کودک ۱۲ ساله به تقلید از بازیگر نقش امیر حسین سریال "پنج کیلومتر تا بهشت" که تبدیل به روح می شد،برای اینکه تبدیل به روح شود تا بداند پدر و مادرش در مورد او چه می گویند در غیاب آنها هنگام بازی با براد